מדיניות החזרות

במידה ואתה  לא מעוניין  בפריט שקיבלת, תוכל להחזירו אלינו ללא דמי ביטול ולקבל קרדיט באתר ללא תוקף, או החזר כספי, לבחירתך.
במקרה של דואר שליחים עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי. לצורך החזרת הפריט, עליך לשלוח אותו אלינו חזרה עד 14 יום מיום קבלתו, ולוודא שלא נעשה בו כל שימוש ושלא נגרם לו שום פגם/נזק וכי המוצר ארוז באריזתו המקורית ..

אופן ההחזרה וביטולי עסקה

אנו מציעים החזר מלא על הזמנות מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר .
המזמין יהיה  רשאי לבטל את העסקה בהתאם ובכפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") והתקנות מכוחו.
להלן פירוט התנאים והדרך בא יכול המשתמש לבטל את עסקת הרכישה שביצע:
1. ביטול של עסקה יעשה באמצעות פנייהflybyflyofficial@gmail.com 
2.יטול העסקה לפני שליחת המוצר למזמין יהיה ללא חיוב נוסף, ויוחזרו למזמין הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח. זיכוי כספי יינתן עפ"י האמור בחוק.
3.מקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין  ולאחר קבלת הסחורה במחסני החברה , יינתן זיכוי כספי מלא. עם זאת, במקרה של דואר שליחים או דואר ישראל עלות המשלוח תנוכה מסך הזיכוי של הלקוח.
4. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל למזמין. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). בנוסף, החברה  תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצר המוחזר. כמו כן, ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית- תוך 14 יום מקבלתו. למעט פריטים שנקנו במבצע שיש להחזירם תוך עשרה ימים מיום קבלתם.
5. הזיכוי יועבר ויוחזר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים ולנהלים של חברת האשראי.
6.לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות במסגרת החלטה של הנהלת האתר.
7..לגבי מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע  והלקוחה הביעה עניין להחזירם- תקבל הלקוחה החזר כספי בניכוי של 5% משווי הפריט או החזר כספי בסכום של 100 ש"ח- הזול מבינהם. באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע שהלקוחה הביעה עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילמה, ללא שום ניכוי.
8. אופן החזרת המוצרים – על הרוכש לדאוג להחזיר את המוצר למשרדי החברה  ועל חשבונו הבלעדי ואין החברה אחראית לדאוג להחזירו בשום צורה שהיא .

מדיניות החלפה

במידה ואינך מעוניין בפריט שקנית / המידה של הפריט שקנית, או בגלל כל סיבה אחרת והינך מעוניין  להחליף אותו בפריט אחר מאתרינו- ניתן לעשות זאת בקלות רבה.
לצורך ההחלפה, עלייך לשלוח את הפריט חזרה אלינו .
ניתן לבצע החלפה מאותה הזמנה ללא עלות דמי טיפול - פעם אחת בלבד